ERASMUS mobilitātes apmaiņas programmas ietvaros uz Franciju, Parīzes modes profesionālo skolu Lycee Marie Laurencin (18.03.2019.)
ERASMUS mobilitātes apmaiņas programmas ietvaros uz Franciju, Parīzes modes...
Erudīts 2019 (15.02.2019.)
14. februārī Jelgavas Amatu vidusskolā notika erudīcijas konkurss ”Erudīts... " id="gal2_nright2658"...
2019. gada 12. februārī mazumtirdzniecības komercdardarbinieku 3. kursa audzēkņi piedalījās praktiskajās nodarbībās, kuru vadīja Eiropas Brīvprātīgā projekta dalībnieki (15.02.2019.)
Sadarbība ar “ERASMUS +” programmu Eiropas brīvprātīgā darba projektu...

PIEVIENOJIES

ERASMUS mobilitātes apmaiņas programmas ietvaros uz Franciju, Parīzes modes profesionālo skolu Lycee Marie Laurencin šogad laikā no 09.03.2019. līdz 23.03.2019. devās Tērpu stila speciālistu skolotāja Silvija Reihmane un 2. kursa audzēknes Alise Ivanova un Nadīna Mironova, un Jauniešu garantijas Apģērbu konstruēšanas un modelēšanas specialitātes audzēkne Jana Skuja.

14. februārī Jelgavas Amatu vidusskolā notika erudīcijas konkurss ”Erudīts 2019“, kuru organizēja skolas Izglītojamo pašpārvalde. Audzēkņiem bija iespēja parādīt savu erudīciju par tēmām, kas saistās ar Latviju un Jelgavu, pārbaudīt savas zināšanas latviešu valodā un vēsturē, kā arī pierādīt grupas atjautību.

>
2019. gada 12. februārī mazumtirdzniecības komercdardarbinieku 3. kursa audzēkņi piedalījās praktiskajās nodarbībās, kuru vadīja Eiropas Brīvprātīgā projekta dalībnieki

Sadarbība ar “ERASMUS +” programmu Eiropas brīvprātīgā darba projektu “Open Eyes” 2019. gada 12. februārī mazumtirdzniecības komercdardarbinieku 3. kursa audzēkņi piedalījās praktiskajās nodarbībās, kuru vadīja Eiropas Brīvprātīgā projekta dalībnieki: Rocco no Itālijas un Tania no Ukrainas. Šajā nodarbībā audzēkņi iepazinās ar ERASMUS + iespējām, kultūru daudzveidību, Eiropas iespējām, kā arī jauniešu ikdienu. Projekta gaitai var sekot līdzi Facebook ej.uz/OpenEyesProject

Ar Vācijas Ārlietu ministrijas finansiālu atbalstu AHK laikā no 5.11. līdz 31.12.2018. organizēja un koordinēja projektu, kura mērķis bija veicināt sadarbību starp profesionālo izglītības iestāžu un uzņēmumu pārstāvjiem darba vidē balstītu mācību īstenošanā metālapstrādes jomā.

No 21.01.-25.01. 2019. ēdināšanas pakalpojumu specialitātes Pavārs audzēkņi strādāja Santos Dumont profesionālajā vidusskolā.

Jelgavas Amatu vidusskola ir UNESCO Associated Schools Network dalībniece un  tāpēc mēs bieži dodamies uz dažādām valstīm apmaiņas programmās.

Izlaidums "Jauniešu garantijas" grupās

10. janvārī Jelgavas Amatu vidusskolā "Jauniešu garantijas" grupās saņēma apliecības frizieru, vizāžistu, konditoru, pavāru un metinātāju specialitātes.

>
Ziemassvētku pasākums
>

2018.gada 14.decembrī projekta „Latvijas skolas soma” ietvaros Jelgavas Amatu vidusskolas montāžas darbu atslēdznieku 1. un 3. kursa, kā arī CNC 1. un 2. kursa audzēkņi apmeklēja uzņēmumu Olainē “Dinair Filton”.  “Dinair Filton” ir Zviedrijas uzņēmuma” Dinairs Group” meitas uzņēmums,  kurš dibināts  2006.gada 8.februārī. 

Mūsu skolas meiteņu komanda piedalījās profesionālās izglītības sporta kluba AMI rīkotajās 29. sporta spēļu sacensībās dambretē jaunietēm, kuras notika š. g. 12. decembrī Saldus tehnikumā.

Eņģeļu egle

4. decembrī Driksas ielas gājēju posmā tika iedegta labdarības akcijas “Eņģeļu egle”, kā atgādinājums un aicinājums ikvienam dalīties  ar labiem darbiem un sirds mīlestību. “Eņģeļu egles” iedegšanas pasākumā  piedalījās arī  Amatu vidusskolas ESF “Jauniešu garantijas” pavāru palīgu grupas audzēkņi, skolotāja Madara Preimane un  iepriecināja visus ar  karstu tēju un saldiem našķiem, kurus  sarūpēja pavāru 3. kursa audzēkņi. 

>


Jelgavs Amatu vidusskolas komanda skolas direktores Edītes Bišeres vadībā no 2018.g. 26.novembra līdz 1.decembrim piedalījās projekta 2.kārtā, kas norisinājās Spānijā, Seviļas pilsētas mācību centrā HELIOPOLIS.

No 29. novembra līdz 1. decembrim Ķīpsalā notika  Baltijā lielākā starptautiskā metālapstrādes un mašīnbūves izstāde "Tech Industry 2018", kurā ar savu stendu piedalījās arī Jelgavas Amatu vidusskola.

>

21.novembrī Jelgavas Amatu vidusskolā viesojās AFOL COMO (Itālija)  pavāru grupas audzēkņi un pedagogi. Sadraudzības ietvarā tika organizētas Jelgavas Amatu vidusskolas pavāru specialitātes audzēkņu un Komo profesionālās vidusskolas audzēkņu meistarklases ēdienu gatavošanā – “Lombardijas reģiona nacionālā virtuve”.  

>

21.novembrī sadarbībā ar UNESCO Latvijas nacionālo komisiju Jelgavas Amatu vidusskolas audzēkņi tikās ar  stāstnieci no Zviedrijas,  Meg  Nomgard,  kura 2016.gadā ieguva Zviedrijas UNESCO balvu par centieniem nostiprināt un attīstīt  nemateriālo kultūras mantojumu Zviedrijā

Ugunszīmes veidošana
>
Latvijas simtgadei veltīts pasākums skolā
>
Lāpu gājiens
>
Jauniešu garantijas izlaidums
>
Karjeras dienas Zaļeniekos
>
Elīna Skrindževska izcīna zelta godalgu modes tehnoloģiju konkursā Eiropā
>
EuroSkills 2018 noslēguma ceremonijas fotogalerija pieejama VIAA Flickr kontā.
AMI rudens kross

Mūsu skolas meiteņu komanda piedalījās AMI sporta kluba rīkotajās rudens krosa sacensībās, kuras norisinājās šā gada 27.septembrī Ogres tehnikuma Vecbebru parkā.
Skolas komandā startēja – A.Endzele, V.Višņa, D.Zaula, R.Zvirgzdiņa, V.Pauloviča, D.Griba.
Labākais rezultāts- Diānai Zaulai.

     Kopš 2000. gada 22. septembra  Latvijā un Lietuvā ir oficiāli atzīmējams datums – Baltu vienības diena. Šai samērā nesenajai tradīcijai pamatā viduslaiku vēstures notikums – kauja pie Saules, kurā – lietuvieši jeb žemaiši un zemgaļi Saules kaujā 1236. gada 22. septembrī sakāva apvienoto krustnešu karaspēku, kuri alka turpināt laupīt un postīt Zemgaļu un Lietuviešu zemi. 

>

2018. gada 8. septembrī Jelgavas Amatu vidusskolas metālapstrādes specialitāšu audzēkņi, pavāru specialitātes audzēkņi un skolotāji piedalījās Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra organizētajā Metāla dienā ar devīzi “Metāla ceļš” Pils salā.  

>

3. septembrī ar skolas aktu zālē tika atklāts jaunais mācību gads. Pasākums sākās ar svinīgu skolas karoga ienešanu, kas audzēkņiem ļāva izjust īpašo piederības sajūtu skolai. 

>

1.septembrī aģentūra ”Kultūra” organizējamācību gada atklāšanas pasākumu ZinīBUMS. Apmeklētāji tika aicināti darboties, skatīties, uzzināt un izmēģināt sevi dažādās aktivitātēs.

>
XVIII Vispārējie Latvijas Piena, Maizes un Medus svētki

24. augustā aģentūra ”Kultūra” organizēja “XVIII Vispārējos Latvijas Piena, Maizes un Medus svētkus. Jelgavas Amatu vidusskolas Maizes un miltu konditorejas izstrādājumu speciālistu 2. un 4. kursa audzēkņi (pedagogs G. Briede) sadarbībā ar Maiznieku biedrību (izpilddirektore G. Duka) “Piena, Maizes un Medus svētkos” organizēja maizes degustāciju - konkursu “Jubilejas maize Zemgalē- 2018”, kā veltījumu Latvijas 100gadei un Latvijas Maiznieku biedrības 25 gadu jubilejai, kā arī  pasākuma  apmeklētāji tika cienāti ar  skolas audzēkņu ceptajiem svētku kliņģeriem.

Paldies audzēkņiem un skolotājai Guntai Briedei par darbu!

>
Mums rūp jauniešu drošība!
Izlaidums
>
Vidusskolas audzēkņu izlaidums
>
Pilsētas svētku gājiens
>

Mūsu skolas futbola komanda piedalījās Kurzemes, Zemgales reģiona ”AMI” sporta kluba organizētajās minifutbola sacensībās, kas norisinājās Saldū šī gada 9. maijā.

Laika posmā no 20.04.2018. līdz 20.05.2018. mazumtirdzniecības komercdarbinieku audzēknes E. Puka, S. Krūzberga, K. Stankovska skolotāja L. Karpova, kā arī maizes un miltu konditorejas izstrādājumu speciālistu 3. kursa audzēkņi R. Šenks un J. Čekstere, skolotāja O. Smirnova-Žibule  piedalījās ERASMUS + projekta ietvaros “Jelgavas Amatu vidusskolas skolotāju profesionālā pilnveide un audzēkņu prakse Eiropā” Nr. 2016-1-LV01-KA102-022436, Itālija COMO. 

Radi rādi, raidi 2018
>

11. maijā Jelgavas Amatu vidusskolas Datorizētās ciparu vadības (CNC) metālapstrādes darbagaldu iestatītāju grupas audzēkņi Sandis Rudzītis un Artis Višņa piedalījās  PIKCK Kuldīgas Tehnikuma noslēguma pasākumā “Rotas Latvijai” Mežaparkā, Rīgā, kur tika uzstādītas Kuldīgas Tehnikuma audzēkņu izgatavotās koka skulptūras. 

9. maijā Jelgavas Amatu vidusskolas audzēkņi piedalījās Eiropas dienā , Uzvaras parkā Jelgavā. Mazumtirdzniecības komercdarbinieki (skolotāja Larisa Karpova) pasākuma apmeklētājiem piedāvāja zināšanu pārbaudi par Eiropas Savienību, kā arī tika aicināti kopīgi veidot plakātus ar vēlējumiem Latvijas 100.

8.maijā Jelgavas Amatu vidusskolas tērpu stila speciālistu grupu audzēknes (skolotāja Dita Danele un Silvija Reihmane), viesmīļu grupas audzēknes (skolotāja Madara Preimane) un pavāru grupas audzēkņi (skolotāja Aina Tāluma) piedalījās Jelgavas Latviešu biedrības organizētajā pasākumā “Franču šarms Jelgavā”.  

Balto galdautu pasākums sadarbībā ar pilsētas bibliotēku
>
Uzņēmēju dienas 2018
>

Gardas ezera Lombardijas Konsorcijas (Itālija) uzaicināja laikā no 24.aprīļa līdz 1. maijam Jelgavas Amatu vidusskolas Izglītojamo pašpārvaldes audzēknes – Valēriju Mašonsku, Justīni Jumīti un Karīnu Jermolājevu apmeklēt Gardas ezera teritoriju un iepazīties ar brīvā laika pavadīšanas iespējām  Itālijā pie Gardas ezera. Gardas ezera apkārtne apbūra ar brīnišķīgiem dabas skatiem - kalni, stāvas kraujas, ziedoši koki un krūmi un tā visa pakājē dzidri zils Gardas ezers un putnu dziesmas.

Ir noslēdzies Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētais nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2018, kurā noskaidroti 60 laureāti 20 dažādos profesionālo prasmju konkursos.

27., 28. aprīlī skolas audzēkņi un skolotāji strādās  izstādē "Uzņēmēju dienas Zemgalē 2018", prezentējot skolā apgūstamās profesijas, kā arī nodrošinot  Erasmus +   starpskolu stratēģiskās partnerības projekta ar dalībskolām no Francijas, Latvijas un Spānijas, rezultātu prezentāciju.

2018. gada 27. decembrī apritēs 135 gadu, kopš dzimis latviešu rakstnieks, atdzejotājs Edvarts Virza, kura vārds un darbi  pēc Otrā pasaules kara tika noklusēti vairāk nekā četrdesmit gadu.

Jelgavas Amatu vidusskolas jauktais koris «Riti» piedalās Jelgavas apriņķa koru skatē
>

Mūsu skolas florbola komanda piedalījās AMI sporta kluba rīkotajās florbola sacensībās, kuras norisinājās 4. aprīlī Saldū. 

Dalība profesionālās izglītības iestāžu erudīcijas konkursā 28.03.2018. “Erudīts 2018.” Jelgavas Tehnikumā
>
Santos Dumont viesmīlības nozares un ekonomikas vadības vidusskolas pavāru grupas audzēkņu prakse Jelgavas Amatu vidusskolā 18.03.2018. - 24.03.2018.
>

Dalībskolas - Santos  Dumont viesmīlības nozares un ekonomikas vadības vidusskolas (Francija) ,IES HELIOPOLIS (Spānija) un  Jelgavas Amatu vidusskolas (Latvija) grupas audzēkņi 18.03.2018. - 24.03.2018.

Dalība Jelgavas Skolēnu domes organizētajā 22.03.2018. konkursā “Dipadu-Dapadu” Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā
>

14.03.2018 notika Jauniešu garantijas grupu izlaidums, kur kvalifikāciju ieguva kopumā 34 audzēkņi.

Apsveicam labākos skolas olimpiādēs!

 


Latviešu valodā: 
Rūta Zvirgzdiņa
Karmena Gvena Buža
Everita Puka
1.vieta
2.vieta
3.vieta

Matemātikā:
Ņikita Astalovskis
Justīne Jumīte
Diāna Zaula
Elīna Ahmedčika
1.vieta
2.vieta
3.vieta
3.vieta

Angļu valodā:
Ulrihs Rēdmanis
Dāvids Misiņš
Tomass Senkevisins
1.vieta
2.vieta
3.vieta

Vēsturē:
Sabīne Vanaga
Eva Rumpe
Jeļizaveta Sjomkina
1.vieta
2.vieta
3.vieta

Šogad 8. februārī mūsu skola piedalījās "Jelgavas pilsētas skolēnu 47. spartakiadē volejbolā meitenēm". Mūsu skolu pārstāvēja: Alise Endzele, Nadīna Nikola Matute, Karīna Jermolajeva, Ketrina Libaņova,Elīna Ahmedčika un Elvīra Bāliņa. Astoņu komandu vērtējumā mūsu meiteņu komanda ieguva 3.vietu!

Valentīndienas balle

Jelgavas Amatu vidusskolas ēdināšanas pakalpojumu specialitātes PAVĀRS 3. kursa audzēknis Ernests Rovans Bolmanis  2018. g. 26.janvārī piedalījās nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa Skills Latvia 2018.pusfināla darba uzdevums tematiskās grupas  “Sabiedriskie un individuālie pakalpojumi” nominācijā “Ēdināšanas pakalpojumi” profesionālās izglītības iestāžu audzēkņiem.

Jelgavas Amatu vidusskolas ēdināšanas pakalpojumu specialitātes VIESMĪLIS 1. kursa audzēkne Jekaterina Kaupuža 2018. g. 26. janvārī piedalījās nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa Skills Latvia 2018. pusfināla darba uzdevums tematiskās grupas  “Sabiedriskie un individuālie pakalpojumi” nominācijā “Ēdināšanas pakalpojumi” profesionālās izglītības iestāžu audzēkņiem.

Vispārizglītojošo priekšmetu olimpiāžu grafiks 2017./2018. mācību gadā.

  Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
Latviešu valoda un literatūra   Latviešu valodā    8.00      30.01.2018. Latviešu val. kab.      
Angļu valoda         Angļu valodā 10.15      02.02.2018.   Angļu val. kab.
Matemātika   Matemātikā 8.00    30.01.2018.  Matemātikas kab.      
Vēsture     Vēsturē 11.40    31.01.2018. Vēstures kab.    

Ziemassvētku pasākums
>
Jauniešu garantiju grupu izlaidums
>
Franču audzēkņi viesojas Jelgavas pilsētas Domē
>
Eņģeļu egle
>
Tech Industry 2017
>
18. novembris Hercoga Jēkaba laukumā
>
Valsts svētki Jelgavas Amatu vidusskolā
>
Karjeras diena Jelgavas 6. vidusskolā
>
Pirmo kursu iesvētības
>

Vairāku dienu garumā Jelgavas Amatu vidusskolas maizes un miltu konditorejas izstrādājumu speciālistu un konditoru grupu audzēkņi savu pedagogu Guntas Briedes un Olgas Smirnovas vadībā sadarbojās ar franču pedagogu Abel Leter un nākamajiem maizniekiem, konditoriem nacionālo un tradicionālo maizes un konditorejas izstrādājumu gatavošanā.

Jauniešu garantijas audzēkņu izlaidums
>
Apsveicam Elīnu Skrindževsku ar veiksmīgu piedalīšanos starptautiskā konkursā " WorldSkills Abu Dhabi 2017"
>
"Siera kluba" meistarklase
>

Jelgavas Amatu vidusskolas ēdināšanas pakalpojumu specialitātes PAVĀRS audzēkņi Pasaules lielākās mācību stundas ietvaros piedāvā prezentāciju par Kurzemes - Zemgales  ēšanas tradīcijām hercoga Jēkaba laikā 16 gs.

Karjeras nedēļā Jelgavas Amatu vidusskolā
>

Ēdināšanas pakalpojumu specialitātes PAVĀRS audzēkņu PIENA CEĻŠ

2015. gada 15. jūnijā Jelgavas pilsētas domē parakstīts trīspusējs sadarbības līgums starp SIA „Latvijas piens”, Jelgavas pilsētas domi un Jelgavas Amatu vidusskolu. Līguma mērķis ir veicināt Amatu vidusskolas jauno speciālistu profesionālās kvalifikācijas paaugstināšanu un nodarbinātības iespējas nākotnē. Līgums atbalsta „Latvijas Piens” korporatīvās sociālās programmas īstenošanu, kas sniegs konkrētu atbalstu Jelgavas Amatu vidusskolas attīstībai.

Latvijas Valsts pirmā prezidenta Jāņa Čakstes 158. dzimšanas diena
>
Metāla svētki
>
"Zinī Bums" 2017
>
1. septembris Jelgavas Amatu vidusskolā
>

Godājot latviešu nacionālās ēdienkartes tradicionālos piena, maizes un medus produktus, Jelgavā š. g. 26. augustā norisinājās “Vispārējie Latvijas Piena, maizes un medus svētki 2017”, kurā aktīvi līdzdarbojās Jelgavas Amatu vidusskolas Maizes un miltu konditorejas izstrādājumu speciālistu grupu audzēkņi (grupu audzinātāja G. Briede) un vieslektors B. Šaperons.

Kartupeļu ceļš Jelgavā - Jelgavas īpašā ēdiena "Hercoga bura" baudīšana Jelgavas Amatu vidusskolā
>
Ruel-Malmezones (Francija) delegācijas vizīte Jelgavas Amatu vidusskolā
>
Izlaidums
>

Šā gada 15.jūnijā Jelgavas Amatu vidusskolā kvalifikācijas eksāmenu izglītības programmā „Metālapstrāde” ar iegūstamo kvalifikāciju “Atslēdznieks ” kārtoja seši uzņēmuma  SIA “Dinex Latvia” darbinieki. Viņi bija pieteikušies ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanas eksāmenam, kuru nokārtoja ļoti profesionāli.

Jelgavas Amatu vidusskolā 12. jūnijā notika meistarklase “Mūsdienu tendences desertu gatavošanā un pasniegšanā”. Piedalījās mūsu skolas Jauniešu garantijas skolēni no Viesmīļu un Konditoru grupām kopā ar skolotājām Elīnu Legzdiņu, Madaru Preimani un Olgu Smirnovu, un no Kuldīgas tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma skolēni.

Valdekas pils svētki - baronam fon der Recke 200.
>
Jelgavas Amatu vidusskola piedalās pilsētas svētku gājienā.
>
Izlaidums
>

2017.g. 2. maijā ēdināšanas pakalpojumu specialitātes 4 audzēknes un skolotāja Ligita Ziemele un komercdarbības specialitātes 4 audzēknes un skolotāja Ligita Melngaile ERASMUS+ projekta ietvaros devās uz mācību praksi Itālijas pilsētā Como. 

3. un 4. maijā Klaipēdas Tehnoloģijas un biznesa skolā, Lietuvā notika starptautiskais konkurss  apģērbu izgatavošanā “My Sea in Waves 2017”. 

Simpozijas laikā “Kuldīgas Tehnoloģijas un tūrisma tehnikuma” izgatavoja koka skulptūras “Likteņdārza” bērnu laukumam.  Sadarbībā ar Kuldīgas tehnikumu mūsu skolas metālapstrādes audzēkņi, skolotājs Mārtiņš Ziemelis,  trīsmetrīgajam  koka samam  izveidoja no metāla ūsas un acis. 

Eiropas diena 2017
>
Baltā galdauta svētki
>
Uzņēmēju dienas 2017
>
Professionālās izglītības iestāžu audzēkņu radošā pasākuma "RADI, RĀDI, RAIDI! 2017" 27.04.2017. Jelgavas kultūras namā.
>

Valsts izglītības attīstības aģentūra  no 19. – 22. aprīlim organizēja nacionālo jauno profesionāļu meistarības konkursu profesionālās izglītības iestāžu audzēkņiem  “SkillsLatvia 2017”.

Jelgavas Amatu vidusskolas Maizes un miltu konditorejas izstrādājumu speciālistu 3. kursa audzēkņi kopā ar klases audzinātāju Guntu Briedi 19. aprīlī rosīgi iesaistījās skolas teritorijas sakopšanas darbos.

11. aprīlī frizieru 2. kursa audzēknes Sindija Zelča, Lolita Degtjarova, Jolanta Fiļimonova piedalījās reģionālajā skolēnu skatuves runas konkursā, kas norisinājās Zaļenieku kultūras namā.

2017.g. 4. martā no ēdināšanas pakalpojumu specialitātes 2 audzēkņi ar 2 audzēknēm no “Maizes un miltu konditorejas izstrādājumu ” specialitātes kopā ar skolotāju Elīnu Legzdiņu ERASMUS+ projekta ietvaros devās uz mācību praksi Anglijā pilsētā Portsmouth.

Vienmēr esmu apbrīnojusi mūsu bērnu un jauniešu varēšanu, skolotāju prasmi, radošumu un pacietību nodot savas zināšanas jauniešiem. To šodien apliecināja Amatu vidusskolā notiekošā tērpu skate “ Latvijas toņi un pustoņi”.


Jauniešu garantiju grupu izlaidums
>

No Jelgavas Amatu vidusskolas piedalijās:
Sindija Zelča ar darbu "Aspazija. Izjūtas. Sindija"
Zane Ozola un Dace Kārkliņa ar darbu "Meklēkumi un atradumi Edvarta Virzas poēmā "Straumēni""

2017. gada 7. martā  Jelgavas Amatu vidusskolas pavāru un viesmīlības specialitāšu skolēni  pēc Franču institūta direktora Gilles Bonnevialle uzaicinājuma piedalījās GOOD FRANCE  pasākuma atklāšanā Francijas vēstniecībā ar pavārmākslas  izstrādājumu prezentāciju.

2017. gada 24. februārī Jelgavas Amatu vidusskolā norisinājās profesionālās izglītības iestāžu skaistumkopšanas pedagogu profesionālās pilnveides semināra cikls (I daļa).

Latviešu
Stundu laiki

1. 8:00 - 8:40
2. 8:45 - 9:25
3. 9:35
- 10:15
4. 10:20
- 11:00
5. 11:40
- 12:20
6. 12:30
- 13:10
7. 13:15
- 13:55
8. 14:00
- 14:40
9. 14:45 - 15:25
10. 15:30 - 16:10
11. 16:15 - 16:55
12. 17:00 - 17:40
13. 17:45 - 18:25
14. 18:30 - 19:10
15. 19:15 - 19:55
16. 20:00 - 20:40

STUNDU SARAKSTS UN IZMAIŅAS

 

 

e-klase


Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija


Jelgavas pilsētas dome 

Jelgavas Izglītības pārvaldeUNESCO


Europass CV


elektroniskais katalogs
JAVS bibliotēkas katalogs


Izglītība pieaugušajiem